MARKA TASARIMI

 

I-AM, hedef kitlenizle iletişim kurabilen, firmanız hakkında net ve pozitif izlenimler veren marka kimlikleri tasarlıyoruz. Kreatif ekibimiz, yaptığımız tasarım araştırmalarının tasarım stratejinizi oluşturuyor, sizi rakiplerinizden ayrıştıracak görsel bir dil yaratıyor ve fiziksel ve dijital müşterilerinize dokunduğunuz tüm temas noktalarında tutarlı bir marka iletişimi sergilemenizi sağlıyor.

GARENTA

GARENTA

Aksiyon, heyecan ve dinamizm!

ETHOS

ETHOS

İÇ MİMARİ & MİMARİ

 

Mimari ve iç mimari tasarım, marka iletişiminizi şekillendirmede son derece kritik bir öneme sahiptir. Hedef kitleniz üzerinde arzu ettiğiniz etkiyi yaratacak mekanlar tasarlamanız için 360° düşünüyoruz. Araştırma & analiz, strateji geliştirme ve bütünsel tüketici deneyim tasarım metodlarını kullanarak, sadece güzel mekanlar yaratmakla kalmıyor, iş performans değerlendirmelerinizi olumlu etkileyecek, fark yaratan deneyimler tasarlıyoruz.

FERAHFEZA

FERAHFEZA

Sıradışı bir restoran deneyimi!

ODEABANK

ODEABANK

DİJİTAL & UX

 

Markaların dijital kanallarında sundukları kullanıcı deneyimini, uzman analizleri ve titiz kullanıcı testleriyle incelerken; içeriği, yapı (bilgi mimarisi, navigasyon ve wireframe) ve biçimle (görsel tasarım) harmanlayan tasarımlar geliştiriyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm markalar için kullanıcı deneyimini önceliklendirirken, tüketiciyle bağ kuran bir dijital hizmetin tatmin edici bir deneyim için ön koşul olduğuna inanıyoruz.

GARANTİ PARAMATİK

GARANTİ PARAMATİK

Yepyeni bir ATM deneyimi!

ALLIANZ CUSTOMER PORTAL

ALLIANZ CUSTOMER PORTAL

Öncü sigorta deneyimi

SERVİS TASARIMI

 

Servis tasarımı ekibimiz, tasarım araştırma yöntemleriyle, iyi ve akışkan bir müşteri deneyimi için hangi kanaldan hangi hizmetlerin sunulması gerektiği sorusunu yanıtlar. Bu araştırmalar sonucu hazırlanan müşteri deneyim haritaları ve servis senaryoları; kreatif ekibimize geniş bir içgörü sağlar, tüm hizmet kanallarınızda müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerine çıkan çözümler ortaya koymamıza imkan verir.  

TURKCELL

TURKCELL

Türkiye'nin lider iletişim şirketi için büyülü anlar yaratmak!

DAIKIN

DAIKIN

Kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi!

MİMARİ UYGULAMA

 

I-AM uygulama ve inşaat ekibi, müşterilerine anahtar teslim uygulamalar ve inşaat işleri başta olmak üzere projelendirme ve uygulama alanlarında danışmanlık hizmeti sağlar. Konsept projelerindeki özel üretim mobilya ve mobil mekanlar için gerekli prototip çalışmaları ile müşterilerimize, yaratmayı hedeflediğimiz deneyimi gerçek ölçeklerde test etme olanağı veriyoruz.

KALE KİLİT

KALE KİLİT

Entegre güvenlik sistemi deneyimi

I-AM INSIGHT OFİS

I-AM INSIGHT OFİS

I-AM Insight ekibi Serdar-ı Ekrem'e taşındı!