MARKA TASARIMI

 

I-AM olarak, ilhamını insandan alan ve pozitif izlenimler yaratan marka kimlikleri tasarlıyoruz. Yaratıcı ekibimiz, tasarım araştırmalarının stratejisini oluşturuyor ve markaları rakiplerinden farklılaştıracak görsel bir dil yaratıyor. Gerçekleştirdiğimiz detaylı çalışmalar sonucunda, müşterilerle iletişim kurulan fiziksel ve dijital tüm temas noktalarında tutarlı bir marka etkileşimi kurgulamanızı sağlıyoruz.

HUPALUPA AİLE EĞLENCE DENEYİMİ

HUPALUPA AİLE EĞLENCE DENEYİMİ

Alfa kuşağı ve aileleri için yeni bir eğlence deneyimi

SOFT REPUBLICK

SOFT REPUBLICK

Millennial'lar için kendi dondurmalarını tasarlayabilecekleri yepyeni bir pop-up mağaza deneyimi

İÇ MİMARİ & MİMARİ

 

Mimari ve iç mimari tasarım, marka kimliğinizi ve müşteri iletişiminizi şekillendirmede son derece önemli. İhtiyaç duyduğunuz müşteri yolculuğunu etkili deneyim kurgularına dönüştüren mekanlar tasarlıyoruz. Araştırma & analiz, strateji geliştirme ve bütünsel tüketici deneyim tasarım yöntemlerini kullanarak, sadece çarpıcı mekanlar yaratmakla kalmıyor, iş performans değerlendirmelerinizi olumlu etkileyecek, fark yaratan kurgular tasarlıyoruz.

GARANTİ BBVA

GARANTİ BBVA

Gişelerin olmadığı, geleceğin banka şube konsepti

TURKCELL PERA

TURKCELL PERA

Beyoğlu'nun tam ortasında, İstiklal Caddesi'nin ruhunu yansıtan bir deneyim mağazası

DİJİTAL & UX

 

Markaların dijital kanallarında sundukları kullanıcı deneyimini, uzman analizleri ve kullanıcı testleriyle incelerken; içeriği, yapı (bilgi mimarisi, navigasyon ve wireframe) ve biçimle (görsel tasarım) bütünleştiren tasarımlar geliştiriyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm markalar için kullanıcı deneyimini önceliklendirirken, tüketiciyle bağ kuran bir dijital hizmetin tatmin edici bir deneyim için ön koşul olduğuna inanıyoruz.

CEPTETEB

CEPTETEB

Bankacılık & Finans kategorisinde Altın Örümcek ödüllü mobil uygulama

ALLIANZ'IM WEB VE MOBİL UYGULAMA

ALLIANZ'IM WEB VE MOBİL UYGULAMA

Gulf CX Awards En İyi Dijital Dönüşüm ödüllü bireysel sigorta deneyimi

SERVİS TASARIMI

 

Servis tasarımı ekibimiz, tasarım araştırma yöntemleriyle, yalın, sürtünmesiz ve akışkan bir müşteri deneyimi için hangi kanaldan hangi hizmetlerin sunulması gerektiği sorusunu yanıtlar. Bu araştırmalar sonucu hazırlanan müşteri deneyim haritaları ve servis senaryoları; yaratıcı ekibimize geniş bir içgörü sağlar, tüm hizmet kanallarınızda müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerine çıkan çözümler ortaya koymamıza imkan verir. 

TURKCELL

TURKCELL

Türkiye'nin lider iletişim şirketi için büyülü anlar yaratmak!

METRO TÜRKİYE

METRO TÜRKİYE

Kişiselleştirilmiş servis modelleriyle daha kapsayıcı bir müşteri deneyimi tasarımı

MİMARİ UYGULAMA

 

I-AM mimari uygulama ve inşaat ekibi, müşterilerimize anahtar teslim uygulamalar ve inşaat işleri başta olmak üzere projelendirme ve uygulama alanlarında danışmanlık hizmeti sağlıyorlar. Konsept projelerindeki özel üretim mobilya ve mobil mekanlar için gerekli prototip çalışmaları ile müşterilerimize, yaratmayı hedefledikleri deneyimleri gerçek ölçeklerde test etme olanağı veriyoruz.

BURGAN BANK

BURGAN BANK

Güçlü, göz alıcı, ilham veren bankacılık deneyimi

ODEABANK

ODEABANK

Sektörün yenilikçi markası için müşterilerini özel hissetttirecek bir şube deneyimi